Antonín Moravec

Michal Fojtík
Michal Fojtík
7.9.2017
Ladislav Chmelík
1.9.2017


Jméno a příjimení
Antonín Moravec

Žiješ v
Praze (jinak klasická náplava, vyrůstal jsem v Českolipském ghettu )

Datum narození
5.12.1986

Startovní číslo
86, (tento rok se stalo několik významných událostí, byla vydána první hra Legend of Zelda, stal se drobný incident v Černobylu a narodila se moje maličkost)

Kategorie
Superstock 1000

Motocykl
BMW S1000RR HP4

První závod
2017 Slovakiaring

Proč a kdy jsem začal závodit
Odmala jsem miloval auta a mým největším snem bylo závodit, nicméně moji drazí rodiče mě místo na motokáry poslali do houslí… K motorkám jsem se dostal až v roce 2014, kdy jsem sin a stará kolena koupil Yamahu R6. Rok poté jsem si pořídil BMW S1000RR a vzhledem k tomu jak jsem začal jezdit na silnici jsem se přesunul raději na okruh. A to byla láska na první pohled. V roce 2016 jsem se zúčastnil pár agenturních dní na okruhu a letos jsem si splnil sen a jezdím za Exteria racing team! Že to ale trvalo :))

Nejlepší pocit závodní kariéry
urcite prave ted – je to jednoduché, moje závodní historie je stará zhruba měsíc, nicméně neskutečně si to užívám a pracuju na sobě jak barevnej.

Nejoblíbenější okruh
Most

Zimní příprava? Jaká?
Vzhledem k mojí lásce k jídlu a pití všeho druhu spojené s nenávistí k bezúčelnému pohybu jako běhání je příprava bolestivá. Takže úprava jídelníčku, trenér ve fitku a tolik nenáviděné běhání mi teď znepříjemňují život. Bohužel až v začátku sezóny jsem zjistil jak špatně na tom jsem a jak moc mě to v ježdění omezuje, takže moje zimní příprava probíhá právě teď 🙂

Zaměstnání v civilu
Korporátní zaprodanec v IT, obchodník

Cíle na 2017
přežít… teď nemyslím závody, ale tu zimně-jarní přípravu. Kromě toho nasát spoustu zkušeností od kluků z týmu, zlepšit zásadně fyzičku a zrychlit na časy, za které se nebudu stydět. Tak abych příští sezónu mohl opravdu bojovat o zajímavá umístění a dokázat si jestli je tam schována trocha talent.

Pro partnery